Meditasyon Yapmayı Öğrenin

Meditasyon Yapmayı Öğrenin

Free Download Udemy Meditasyon Yapmayı Öğrenin. With the help of this course, you can Zihin ve Beden Sağlığınızı Güçlendirmek ve Korumak için Basit ve Kolay Tekniklerle Meditasyon Yapmayı Öğrenin.

This course was created by Merve Karakuş for a duration of 04:34:52 explained in Turkish. There are a lot of users enrolled in this course, so don’t wait to download yours now.

Before you enroll this course you need to have Kurs için ön bilgi ya da özel araçlara ihtiyaç yokUygulamalar için mümkünse rahatsız edilmeyeceğiniz sessiz bir ortam seçinUygulamalar sırasında sandalyede, koltukta ya da yerde yoga matı ve/veya yer minderinde oturabilirsiniz. İsterseniz uzanabilirsiniz.Yerde oturmayı tercih ederseniz, yanınıza üzerine oturabileceğiniz kırlent, minder ya da yoga blokları alabilirsiniz.Uygulamalar için gerekli ortamı yaratamazsanız sorun yok. Kulaklıklarınızı takıp, imkanlarınızın elverdiği ölçüde meditasyon yapabilirsiniz..


Last users feedback:


hym****ssi From Bolivia
muchas gracias por el curso
cag****e58 From United Kingdom
a little bit tricky to complete an offer but worth it than buying courses, thank's
ye****ye From Nepal
Your website really helps us people from poor countries. Thank you very much
ka****27 From India
It is definitely a great place to download free courses, it is greatly appreciated
lan****50 From United Kingdom
really useful website. i appreciate the good work thanks.
hat****rse From United States
if you want a free udemy courses you are in the right place .. by the way thank you Rethmic guys.
pfef*****well From United States
Hey, thanks for your efforts on the website, you help us learn for free. Because not everyone has money to pay courses. Thank you very much, friends
flip*****aus From United Kingdom
i started downloading courses i don't need it, just because it's free HAHAHAHA ! Honestly it's just an awesome website 'I APPRECIATE the good work!'

Write a feedback:


Please Sign In to write a comment!

Related Courses :